Kāpņu telpas ieejas durvis

Kāpņu telpas ieejas durvis ir no metāla un tērauda kontrukcijas, tās sastāv no durvju rāmja un vienas vai divām metāla plāksnēm.

Kāpņu telpas ieejas durvis izpilda vairākas funkcijas:

– Pirmkārt tā ir aizsardzības funkcija – durvis rada nopietnus šķēršļus priekš nevēlamiem cilvēkiem.
– Dekoratīva funkcija – ieejas durvis kāpņu telpa paliek par ēkas fasādi un izkrāšņo dzīvojamo ēku ar savu ārējo izskatu. Parasti metāliskās kāpņu telpas ieejas durvis tiek izkrāšņotas ar pulvera pārklājumu tā kā dotais polimēra parklājums ir stabils pret mehānisko darbības brīdi turklāt izskats ir unikāls.

Funkcionalitāte – Durvīm jābūt izgatavotām tādā veidā, lai tās varētu lietot dažāda vecuma un fiziskā stāvokļa cilvēki. Kā piemēram, lai 5-6 gadīgs bērns varētu tās atvērt un aizvērt bez liekiem traucēkļiem, ne visas kāpņu telpu ārdurvis veic šo funkciju, toties to cenas ir pārspīlētas. Kāpņutelpu ārdurvis var būt ar gaismas logu – stikla pakete, caur kuru var redzēt gan iekšieni(kāpņu telpu), gan ārpusi(ielu). Vēlētos pieminēt, ka gaismas loga(stikla paketes)esamība durvju vērtnē ir ļoti noderīga, jo ārkārtas situācijā, kurā atslēgta elektroenerģija, dienas gaisma spīdēs kāpņu telpā, radot papildus ērtības pateicoties dabiskajai gaismai.

Stikla paketi varam piedavāt no tā saucamā “drošības stikla”, varianti:
– laminēta stikla pakete ar PVB plēvi starp divām sastiprinatam stikla loksnēm;
– armēta stikla pakete ar stiklā ievalcētu metāla armatūru;
– rūdīta stikla pakete, kas perfekti iztur krasas temperatūru maiņas un ir piecas reizesvizturīgaks, plīstot sadrūp mazos gabaliņos traumu varbūtību samazinot līdz minimumam

Kā variants, varam piedavāt stikla paketi nosegt ar  metāla režģi, kas kalpo aizsardzībai pret triecienu un ir pietiekoši estētisks.

Siltumizolācija. Metāliskās durvju vērtnes un tās karkass tiek piepildīts ar siltuma un skaņas izolējošu materiālu. Dažkārt arī dekoratīvā apdare garantē labu siltuma izolāciju. Piemēram durvju apšuvum, kurš nemaksā dārgi, var ievērojami uzlabot siltumizolāciju. Visām mūsu durvīm ir divas blīvējuma gumijas perimetrā, kuras nodrošina teicamu necaurlaidību un to cena jūs tiešām priecēs.

Piekļuves kontroles sistēma. Kad notiek kāpņu telpu ārdurvju uzstādīšana, to durvju vērtnēs tiek uzstādītas magnētiskās, vai elektromehāniskās slēdzenes, hidrauliskais durvju aizvērējs, kā arī tiek uzstādītas kontroles pieejas sistēmas (detalizētāku aprakstu par piedāvājumu skatīt sadaļā namruņi – ”domofoni”)

Ekspluatācijas noteikumi.  Lai caur ieejas durvīm būtu iespējams iznest lielu gabarītu priekšmetus,durvju konstrukcijai jābūt maksimāli funkcionālai.  Kāpņu telpas ieejas durvis ir visu  iedzīvotāju īpašums un tās visu laiku tiek eksplutētas. Ja iedzīvotāji izturās neapzinīgi pret savu īpašumu,tas pietiekoši ātri  noved ārdurvis līdz sliktam stāvoklim.Tā kā mūsu durvis tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem un to ražošanā tiek izmantota liektā konstrukcija, kuras izgatavošanai tiek izmantotas jaunākās lieces tehnoloģijas un augstas precizitātes ražošanas iekārtas ar programmējamu vadību,kā arī tērauda loksnes, no kā izgatavo metāla durvju vērtni un rāmi, tiek saliektas tādā veidā, ka izveido stingru durvju karkasu, kas tiek nostiprināts ar papildus drošības ribām,tad  mūsu piedāvātās konstrukcijas kardināli atšķirās no visiem piedāvātajiem analogiem vietējā tirgū un cenas Jūs patīkami priecēs.
Lai izvairītos no straujām temperatūras izmaiņām ziemas laikā,ieteicams vējtveris, kas novērsīs durvju sasalšanu un kondensāta izveidošanos uz durvīm. Ielas pusē nepieciešams jumtiņš, kas pasargās durvis no tiešiem saules staru un nokrišņu iedarbības.Daudzās daudzstāvu dzīvojamās ēkās tie jau ir uzcelti māju būvniecības laikā. Nenāks par ļaunu arī durvju atvēršanas ierobežotājs, fiksators ar kura palīdzību durvis var atstāt atvērtas siltā vasaras dienā. Durvju atdure ļoti labi pasargās durvju pārklājumu no priekšmetu un kāju sitieniem. Visas nianses, funkcijas, kā arī individuālās vēlmes jūs varat apspriest ar speciālistu no mūsu kompānijas, jo kāpņu telpu ārdurvis slēpj sevī daudz sīku nianšu, kuras var ieraudzīt un ņemt vērā tikai speciālists ar pieredzi. Kāpņu telpu durvīm ir jāatbilst nevis viena cilvēka, vai ģimenes prasībām, bet gan vairāku desmitu iedzīvotāju vēlmēm no šīs kāpņu telpas. 

Pāriet uz kapņu telpas ieejas durvju galeriju.