Mākslīgais akmens

Pateicoties kompānijai „Olmars Grup” mākslīgais akmens Akrilika pieejams arī Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Bet kas tas ir „mākslīgais akmens”?

Mākslīgais akmens Akrilika – tas ir universāls kompozītmateriāls – mūsdienīgs, ekoloģisks, viendabīgs, ciets un bez porām.

Praktisks, skaists un viegls kopšanā, mākslīgais akmens iedeāli piestāv jebkuram interjerām un stilām, jo tam nav līdzīgu starp citiem materiāliem.

Mākslīgo akmeni Akrilika priekšrocības

  • Ekoloģiskums – ekoloģisks un drošs sadzīvē un saimniecībā, tai skaitā saskarsmē ar ēdieniem.
  • Skaistums – darba virsma no mākslīga akmens vienmēr izskatās skaisti, dārgi un stilīgi. Krāsu palete Akrilika ietver vairāk nekā 150 lielisku toņu pēc jūsu izvēles.
  • Nemanāmais savienojums – galda virsmas gabalus iespējams savienot tā, lai izveidotu bezšuvju savienojumu, piešķirot šim materiālam gandrīz neierobežotas dizaina iespējas. Jebkuras formas un izmēra galda virsma izskatās kā monolīts izstrādājums.
  • Ilgmūžība – mākslīgā akmens Akrilika ražotāja garantija ir 10 – 15 gadi (atkarībā no kolekcijas un toņa). Darba virsmas pareiza kopšana nodrošinās jums iespēju priecāties par krāšņo produkciju ilgus gadus.
  • Praktiskums – materiālā nav poru un plaisu, tāpēc tas ir sevišķi izturīgs pret netīrumu plankumu veidošanos. Darba virsmu ļoti viegli kopt.
  • Higiēnisks – mākslīgā akmens galda virsma izturīga pret piesārņojumu, mitrumu un šķidrumiem, tādā veidā necaurlaidīga pret baktēriju un sēnīšu veidošanos.
  • Remontējams – mākslīgā akmens virsma ir atjaunojama, to viegli restaurēt un noņemt sīkas nodiluma pēdas (noberzumus un skrambas), ka arī var atjaunot visdažādākos bojājumus (plaisas, atlauztus gabalus u.c.) tā, lai virsmai nebūtu nekādu izmaiņu gan pēc ārējā izskata, gan pēc savām īpašībām.
  • Universāls izmantošanā – pašlaik ir vairākas iespējas izmantot mākslīgo akmeni dzīvoklī, ārpilsētas mājā, birojā, privātā vai komerciālā interjerā, kur ir liela cilvēku caurstaigājamība – bāros, viesnīcās, tirdzniecības centros u.c.

Kompānija“Olmars Grup” piedāvā materiālu, kā arī gatavas akrila izlietnes Jūsu idejas realizēšanai.

Sīkākā informācija par mākslīgo akmeni pieejama kompānijas Akrilika oficiāla mājas lapa: http://www.akrilika.com