Vārti

Paceļamie vārti.

Jūs vēlaties mūsdienīgus, drošus un ērtus vārtus, kuri rotās fasādi un aizsargās jūsu auto no aukstuma? Tad jūsu izvēle – ir garāžas durvis no uzņēmuma „Olmars Grup”.

Īsi uzskaitīsim galvenās mūsdienu vārtu priekšrocības:
Drošu aizsardzību pret ielaužšanos un zādzībām
Uzticamu darbību plašā temperatūras diapazonā
Papildus siltumizolācija
Papildus skaņas izolācija
Ērtu ekspluatāciju, neprasa jums izkļūt no automašīnas
Estētisks izskats
Viegla apkope

Modernās vārtu sistēmas-Šīs augsto tehnoloģiju struktūras, kas paredzētas uzstādīšanai ailēs, sākot no 2000, līdz 5000 mm platumā un no 2000, līdz 5000 mm augstumā. Pateicoties pielietotajām sendvičpaneļu tehnoloģijām šādu vārtu kalpošanas laiks ir pietiekoši ilgs ( 10 gadi ) un ir apveltīti ar siltuma un skaņas izolācijas īpašībām.

Plašs vārtu modeļu klāsts ļaus jums izvēlēties piemērotus vārtus jūsu prasībām, specifikācijām un izmēriem.

 Bīdāmie vārti piesaista klientus ar daudzām priekšrocībām, kurās ietilpst tādas ērtības kā ērta ekspluatācija, vietas ietaupīšana, pilnībā atverama un neierobežota augstuma iebrauktuve.


Bīdāmie vārti ir viens no labākajiem risinājumiem, ja vēlaties lietderīgi izmantot vārtiem atvēlēto platību, kā arī, ja ir ierobežota brauktuves platība. Atšķirībā no veramajiem vārtiem, bīdāmajiem vārtiem ir vajadzīga tikai pietiekami gara žoga līnija, gar kuru tie varētu atvērties.

Nesošā vārtu daļa atrodas aiz iebrauktuves, kurā iebūvēti bīdāmie vārti. Pateicoties ērtajiem rullīšiem, bīdāmie vārti atveras bez piepūles pat brāzmainā laikā, kad vējš ir spēcīgs.

Bīdāmo vārtu priekšrocības:
– Vārtu uzticamība un to izturība;
– Reprezentabls izskats un iespēja izvēlēties vēlamo dizainu un atveres platumu;
– Klusa un vienmērīga darbība;
– Iespēja atvērt dažādos virzienos;daļēja atvēršanās, atstājot vietu gājējiem;
– Netraucēta darbība smagos sniegputeņos, nav vajadzīga sniegi tīrīšana, lai izbrauktu;
– Bīdāmos vārtus var aprīkot ar  automātiskās vadības sistēmu un citām papildierīcēm
– Ar modernu automatiku aprīkoti vārti  jūtot sadursmi ar šķērsli pārtrauc kustību.

Veramie vārti – visekonomiskākie vārti! Tie ir ļoti populāri kā garāžas vai vasarnīcas vārti. Tomēr iespēja uztaisīt tos graciozas arkas izskatā, padara tos populārus pat priekš elites savrupmājām. Mēs ražojam veramos vārtus paši un arī piegādājam alumīnija veramos vārtus par rūpnīcas cenām. Jūs varat pasūtīt vārtus ar jebkuru pildījumu: profilētas loksnes, restes, kalti elementi vai koka līstītes. Vārti var tikt aprīkoti ar automātiku no jebkura zīmola un cenu kategorijas.

Mūsu produkcijas veramo vārtu priekšrocības:
-Veramie vārti tiek izgatavoti pēc induviduālā projekta. Konfigurācija, izmērs un citas vārtu īpašības, iepriekš saskaņo ar pircēju.
-Iespēja izmantot citus slēdzeņu mehanīsma veiduspēc pieprasījuma. Ja nepieciešams, jūs varat izmantot nerūsējošo profilu, rāmja izgatavošanas laikā.
-Vārti var tikt nokrāsoti jebkurā krāsā, pēc RAL tabulas. Papildus vārtu aizsardzību un to izskatu jums palīdzēs polimēra krāsojums. Pēc pasūtītāja vēlmes vārtu projektēšanā var tikt pievienoti dažādi dekoratīvie elementi: metināšana, liekšana, kalšana. Mūsu speciālisti sniegs ekspertu palīdzību izvēloties dizaina komandu.
-Veramie vārti ir aprīkoti ar klusām, izturīgām eņģēm.
-Pēc konsultācijas ar pasūtītāju var vienoties par papildus iebūvētiem, vai vienkārši atsevišķi stāvošeim ieejas vārtiem.