Aizsargžalūzijas

Speciāli mūsu logu aizsardzībai no svešām, ziņkārīgām acīm un iebrucējiem tika izveidotas aizsargžalūzijas. Žalūzijas ne tikai pilnībā aizstāj tradicionālās restes, slēģus un bīdāmos logus, bet kopo sevī arī ievērojamas priekšrocības.

Aizsargžalūzijas aizsargā logus no stipra vēja, lietus, tiešiem saules stariem. Pateicoties žalūzijām, telpā esošie interjera elementi tiek aizsargāti no tiešo saules staru radītā kaitējuma (izbalēšanas).

Aukstajā gadalaikā tiek ietaupīti ar apkuri saistītie izdevumi; vasaras sezonas laikā ietaupa telpu kondicionēšanas izdevumus.

Apvienojot žalūzijas ar drošības sistēmu, tiek palielināta telpu drošība; samazina trokšņu līmeni.
Aizsargžalūzijas ir savienoti nolaižami augstas kvalitātes alumīnija profili  (ar putu pildījumu), kas galvenokārt pasargā telpu no ielaušanās, tā arī no saules, vēja, lietus un trokšņu ietekmes. Alumīnija žalūzijas ir izturīgas pret koroziju, nelabvēlīgiem ārējiem laika apstākļiem, izturīgas un uzticamas un ekoloģiski tīras. Aizsargžalūzijas neprasa speciālu kopšanu, tās ir viegli tīrāmas un mazgājamas.
Žalūziju var darbināt (pacelt, nolaist, nofiksēt noteiktā līmenī) ar auklu (lenti, trosi),ar kurbuli, izmantot nospriegotu atsperi, lietot elektrodzinēju.
Izmantojot ražošanā jaunākās tehnoloģijas,  aizsagžalūzijas ir pieejamas daudzās krāsās. Krāsošana notiek izmantojot pulvertehnoloģiju.