Ārdurvis

Izvēlieties tērauda ārdurvis!

Jebkurš birojs, māja vai dzīvoklis sākas ar ārdurvīm. Pēc būtības ārdurvis ir pirmais ko ieraudzīs jūsu klienti vai viesi, kad atnāks pie jums. Ārdurvis pilda uzreiz vairākas funkcijas. Tās pasargā jūsu telpas no aukstuma, nokrišņiem, apnicīgiem ielas trokšņiem un caurvēja. Protams, durvis sargā arī jūsu īpašumu, tāpēc tās jāizvēlas īpaši rūpīgi. Tērauda ārdurvis izceļas ne tikai izturības, bet arī ļoti oriģināla dizaina dēļ. Mūsdienīgas tērauda durvis spēs jūs iepriecināt ar savu izskatu.

Ārdurvis var būt standarta un nestandarta, pēdējā gadījumā, labāk tās pasūtīt pēc rasējumiem. Mūsu speciālisti var palīdzēt padarīt drošāku jūsu dzīvesvietu, piedāvājot jums tērauda durvis ar optimālu konstrukciju un komplektāciju. Mēs uzmanīgi sekojam līdzi produkcijas kvalitātei, tāpec tērauda durvīm ir garantija un mūsu meistari ir gatavi jums piedāvāt pēcgarantijas pakalpojumus.Kvalitatīvām tērauda durvīm jabūt izturīgām, funkcionālām un oriģinālām. Visi piedāvātie izstrādājumi taisīti no augstas kvalitātes metāla kausējuma ar oglekli. Mēs piedāvājam ari bruņotas durvis, kuras apstrādātas un noklātas ar papildus kārtu no dažādiem kausējumiem. Svarīga ir arī furnitūras izvēle,durvju komplektācija un uzticamas slēdzenes. Pēc jūsu izvēles, tiek piegādātas cilindriskas un sviru slēdzenes. Mēs ar prieku Jums esam gatavi piedāvāt tērauda ārdurvis, kuras sakrīt ar visiem standartiem un normām. Tādi izstrādājumi kalpos jums ne vienu vien desmitgadi, dāvājot jums komforta sajūtu un drošību jusu mājoklī!

Izmantotie materiāli, metālisko durvju apdarei

Pulvera pārklājums

Lēts un kvalitatīvs veids ar kura palīdzību nokrāsot metāla durvis. Pirms pulvera uzklāšanas, metāla durvis apstrādā ar speciālām vielām, kuras rada ļoti augstu saķeri starp pamatu un krāsvielām. Šāda virsma saglabās metalisku krāsu un neizskatīsies krāsota. Krāsvielu un sastāvdaļu izvēle ir liela, bet mūsu kompānija izdarījusi izvēli par labu ekoloģiski tīriem materiāliem un mūsu klienti var nesatraukties par to, ka ārdurvju pārklājums viņus indēs ar toksiskiem izgarojumiem.   

lamināts

Materiāls, kurš tiek plaši izmantots grīdas segumam, tagad tiek izmantots arī durvju pārklāšanai. Nokrāsu un faktūru dažādība apvienota ar izturību un augstu izolēšanas īpašību – tāda ir šī veida apdares priekšrocība. Augsti ekoloģiskais lamināts, kuru izmanto mūsu kompānija, padarīs jūsu durvis par estētisku telpas daļu un padara drošāku jūsu dzīvesvietu.  

MDF

Zem šīs abreviatūras slēpjas koksnes dēlis, ar vidējo blīvumu, kuram ir milzīgi plašs krāsu spektrs. Tiem kuri vēlas durvīm piešķirt ozolkoka izskatu, bet nav iespēju to izdarīt, var to panākt ar atiecīgo MDF dēļu palīdzību. Šīs virsmas segums ir stabils pret krāsām temperatūras maiņām un mitrumu, kas ir ļoti svarīgi ārdurvīm un to izskatam, labi izskatās un atbrīvos īpašnieku no liekiem, neparedzētiem patēriņiem. Mūsu kompānija izmanto MDF, kura izgatavošanā netiek izmantotas toksiskas vielas, tāpec tas ir ļoti piemērots dzīvokļu apdares izmantošanā.