Iebūvētās mēbeles

Uzņēmums «Olmars Grup» piedāvā iebūvēto mēbeļu pēc induviduālā pasūtījuma projektiem. Galvenās jomas ir virtuve un skapji, kā arī garderobes skapji, sienas un bīdāmās durvis. Mūsu galvenie principi mēbeļu ražošanā ir mūsu induviduālā pieeja darbam, augstas kvalitātes kontrole un izmantotas modernas un uzticamas furnitūras.

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma

Mēbeļu izgatavošana pēc individuāla projekta – sarežģīts process, kas ietver projektēšanu, iepirkumu materiālus un piederumus, izgatavošanu un uzstādīšanu, bet mūsu darbinieku lielā pieredze, augstais tehnoloģijas aprīkojums un profesionalitāte šajā jomā mums ļauj nodrošināt augstu kvalitāti un uzticību pret mūsu mēbelēm.

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma nodrošina jums maksimālu dzīvokļa telpas ieekonomēšanu, kā arī tādas mēbeles atbildīs visām jūsu vajadzībām, kas sniedz jums ērtības un konmfortu. Mēbeļu ražošanā tiek ņemtas vērā visas jūsu prasības, ir iespējamas induviduāla dizaina risinājumi. Tādas mēbeles izskatīsies moderni, kas akcentēs jūsu dzīvokļa stilu un induvidualitāti.