Logi

Plastikāta logi un durvis

Kompānija „Olmars Grup”, gadiem strādājot, ir uzkrājusi lielu pieredzi rūpnīcā samontētu plastikāta logu uzstādīšanai Latvijā.

Mūsu piedāvātie plastikāta logi un durvis tiek izgatavotas uz automatizētas mūsdienīgas Eiropas ražošanas līnijas. Visos mūsu piedāvātajos izstrādājumos detaļas tiek izmantotas tikai no labākajiem, ar laiku pārbaudītiem ražotājiem.Visos mūsu izstrādājumos tiek izmantoti kvalitatīvi un ekoloģiski tīri materiāli, kuri tiek pārbaudīti gan Latvijā, gan Eiropā.

Alumīnija logi un durvis

Celtniecībā vienmēr ir bijusi svarīga kostrukcijas izturība un liels ekspluatācijas laiks, tāpēc alumīnija durvis un logus bieži izmanto rūpniecības objektos. Daudzās skolās, poliklīnikās, birojos un lielveikalos ir tieši alumīnija logi. Tas nav tikai dēļ izturības un lielā ekspluatācijas laika. Alumīnija konstrukciju tehnoloģiskās īpatnības ļauj izgatavot liela izmēra logus, kas būtu piemēroti tāda veida celtnēm.
Alumīnijs tāpāt kā citi metāli ir izturīgs pret krasām temperatūras svārstībām, ugunsdrošs un var izturēt lielas statiskās slodzes. Turklāt alumīnijs ir ļoti viegls, tāpēc ideāli piemērots logu izgatavošanai.
Mūsdienu alumīnija logu rāmju ražošanas tehnoloģijas ļauj ievērojami samazināt siltuma zudumus, tāpēc pēdējā laikā tie tiek aizvien biežāk izmantoti arī dzīvojamo māju celtniecībā, kā arī lodžiju un piebūvju stiklošanā.  

Koka logi

Komforts un siltums katrai mājai! Neskatoties uz to, ka šodien celtniecības tirgus pārpildīts ar augstas tehnoloģijas risinājumiem, pieprasījums uz koka izstrādājumiem vēl aizvien ir aktuāls. Koks ir dabīgs materiāls un to nekas neaizstās.
Mūsdienu koka logi ievērojami atšķirās no tiem, kas bija agrāk. Tie neplaisā, nezaudē savu pirmatnējo formu un tie nepūst. Koka logi ir ekoloģiski un izturīgi, tie labi izolē siltumu un skaņu, kā arī labi pieskaņojas jebkuram interjeram.
Kompānija „Olmars Grup” izgatavo koka logus un durvis izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas ar kvalitatīvu aizsargpārklājumu. Tas palīdz palielināt produkcijas ekspluatācijas laiku līdz pat 30-50 gadiem, turklāt logu izskats būs tāds pats kā to iegādes brīdī.