Vārti

Paceļamie vārti

Jūs vēlaties mūsdienīgus, drošus un ērtus vārtus, kuri rotās fasādi un aizsargās jūsu auto no aukstuma? Tad jūsu izvēle – ir garāžas durvis no uzņēmuma „Olmars Grup”.
Modernās vārtu sistēmas-Šīs augsto tehnoloģiju struktūras, kas paredzētas uzstādīšanai ailēs, sākot no 2000, līdz 5000 mm platumā un no 2000, līdz 5000 mm augstumā. Pateicoties pielietotajām sendvičpaneļu tehnoloģijām šādu vārtu kalpošanas laiks ir pietiekoši ilgs ( 10 gadi ) un ir apveltīti ar siltuma un skaņas izolācijas īpašībām.

Plašs vārtu modeļu klāsts ļaus jums izvēlēties piemērotus vārtus jūsu prasībām, specifikācijām un izmēriem.

Priekšrocības

Bīdāmie vārti

piesaista klientus ar daudzām priekšrocībām, kurās ietilpst tādas ērtības kā ērta ekspluatācija, vietas ietaupīšana, pilnībā atverama un neierobežota augstuma iebrauktuve.
Bīdāmie vārti ir viens no labākajiem risinājumiem, ja vēlaties lietderīgi izmantot vārtiem atvēlēto platību, kā arī, ja ir ierobežota brauktuves platība. Atšķirībā no veramajiem vārtiem, bīdāmajiem vārtiem ir vajadzīga tikai pietiekami gara žoga līnija, gar kuru tie varētu atvērties.
Nesošā vārtu daļa atrodas aiz iebrauktuves, kurā iebūvēti bīdāmie vārti. Pateicoties ērtajiem rullīšiem, bīdāmie vārti atveras bez piepūles pat brāzmainā laikā, kad vējš ir spēcīgs.

Priekšrocības

veramie vārti

visekonomiskākie vārti! Tie ir ļoti populāri kā garāžas vai vasarnīcas vārti. Tomēr iespēja uztaisīt tos graciozas arkas izskatā, padara tos populārus pat priekš elites savrupmājām. Mēs ražojam veramos vārtus paši un arī piegādājam alumīnija veramos vārtus par rūpnīcas cenām. Jūs varat pasūtīt vārtus ar jebkuru pildījumu: profilētas loksnes, restes, kalti elementi vai koka līstītes. Vārti var tikt aprīkoti ar automātiku no jebkura zīmola un cenu kategorijas.

Priekšrocības